I SOBOTA Z MARYJĄ

Drodzy Parafianie! Ojciec Święty Franciszek 13. października 2013 r. zawierzając świat Niepokalanemu Sercu NMP zachęcił katolików do odprawiania nabożeństwa 5. I Sobót miesiąca. W naszej parafii odprawimy to nabożeństwo 2. SIERPNIA 2014 r. (rozpoczynamy kolejną 5!) według następującego porządku: o 7.45 różaniec wynagradzający przed wystawionym Najświętszym Sakramentem; o...

NOCNA ADORACJA WYNAGRADZAJĄCA

Drodzy Parafianie! Zapraszamy na NOCNĄ ADRACJĘ WYNAGRADZJĄCĄ NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA i NIEPOKALANEMU SERCU MARYI za grzechy całego świata, naszej parafii i nasze osobiste. Adorację Najświętszego Sakramentu rozpoczniemy o północy z 1 na 2 sierpnia, a zakończymy nabożeństwem 5. Pierwszych Sobót różańcem o 7.45. Po nim będzie msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu...

NIEUSTAJĄCY RÓŻANIEC i KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

Zbliżamy się do Uroczystości Odpustowej naszego Patrona Bł. Edmunda Bojanowskiego. W czwartek 7. sierpnia o godz. 18.00 odprawiona zostanie Suma odpustowa pod przewodnictwem Ks. Dziekana IRENEUSZA BRADTKE, proboszcza z Żukowa. Przed tą Uroczystością pragniemy modlić się Różańcem i Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji naszej Parafii, wszystkich grup duszpasterskich, o...

Najnowsze galerie fotografii

Pielgrzymka śladami Bł. Edmunda
(16.07.2014)
Scholka parafialna robi różańce
(02.04.2014)
Schola parafialna RUAH w Kniewie
(28.01.2014)