array(1) { ["user_hits"]=> int(1) } Portal Parafii Bł. E. Bojanowskiego w Rumi

NOCNA ADORACJA WYNAGRADZAJĄCA

Drodzy Parafianie! Zapraszamy na NOCNĄ ADRACJĘ WYNAGRADZJĄCĄ NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA i NIEPOKALANEMU SERCU MARYI za grzechy całego świata, naszej parafii i nasze osobiste oraz o nawrócenie Rosj (w ramach I Soboty)i. Adorację Najświętszego Sakramentu rozpoczniemy o północy z 31. lipca na 01. sierpnia 2015. O północy odmówimy radosną część Różańca świętego i...

NIEUSTAJĄCY RÓŻANIEC i KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

Zbliżamy się do Uroczystości Odpustowej naszego Patrona Bł. Edmunda Bojanowskiego. W piątek 7. sierpnia o godz. 18.00 odprawiona zostanie Suma odpustowa pod przewodnictwem Ks. Prałata Henryka BIETZKE, z parafii z Osowej. Przed tą Uroczystością pragniemy modlić się Różańcem i Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji naszej Parafii, wszystkich grup duszpasterskich, o uświęcenie...

Najnowsze galerie fotografii

Promocja ministrancka
(23.06.2015)
Schola na feriach!
(26.03.2015)
Bierzmowanie 2015
(26.03.2015)