Projekt Drogi Krzyżowej

Można juz zobaczyć projekt drogi krzyżowej do naszego kościoła. Bardzo prosimy, aby drodzy parafianie podzielili się z nami swoją opinią na temat projektu, np. w czasie rozmowy kolędowej lub po Mszy Św. Więcej zdjęć dostępnych w galerii: PROJEKT DROGI KRZYŻOWEJ.

Modlitwa do Anioła Stróża Parafii

Dziękujemy Ci, święty Aniele, potężny i wierny Przyjacielu, Patronie i Stróżu naszego kościoła, za to, że z wielką miłością otaczasz go nieustanną opieką. Prosimy Cię, ustrzeż go od zasadzek złego ducha i złych ludzi, zachowaj od niebezpieczeństwa ognia i wody, od każdej choroby, wszelkiej biedy i nędzy. Chroń nasz kościół i naszą parafię przed niezgodą, pychą,...

Odwiedziny Duszpasterskie - Kolęda

Rozpoczynamy, od 29. grudnia, w naszej Wspólnocie odwiedziny rodzin z Błogosławieństwem kolędowym. Jest to czas niezwykły: zaśpiewanie kolędy, modlitwa, rozmowa, niekiedy "smaczny" poczęstunek. Będziemy bliżej siebie, choć przez kilka minut. Lepiej się poznamy, choć tak wiele o sobie wiemy. Błogosławieństwo Boże rozsiewa się po rodzinach naszej Parafii. I to jest piękne. Od...

Najnowsze galerie fotografii

Projekt drogi krzyżowej
(10.01.2015)
Montaż nowego krzyża misyjnego
(06.11.2014)
Ławeczka bł. Edmunda
(11.08.2014)